MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Empty
MesajKonu: ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏   ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:05 pm

ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner İşte BoşKalan Kontenjan Sayısı (8/12/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 862720090427025104524
ÖSYM, Haziran ayında yapılan ÖSS’nin tercih ve yerleştirme sonuçlarının istatistiklerini yayınladı. Üniversitelerde ne kadar boş kontenjan kaldığı da belli oldu. ÖSS’yi kazanarak tercih yapan 958 bin 628 adaydan 290 bin 97’si üniversitelerin lisans programlar ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI/ÖĞREN... (8/12/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Oss2
Üniversite adaylarının heyecanla beklediği ÖSS sonuçları açıklandı. İşte adresler... Sonuçları, http://osys.osym.gov.tr ve http://osys2009.osym.gov.tr internet adreslerinden öğrenilebilirsiniz... Zaman ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner ÖSS Sonuçları Açıklanıyor (8/11/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 366620090722105517677
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ÖSS Yerleştirme sonuçlarının yarın açıklanacağını bildirdi. Yarımağan, yarın saat 09.30’da sonuçların ilan edileceğini, adayların sonuçları internetten öğrenebileceklerini kaydetti. Üniversitelerin ön lisans ve lisans p ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Burs Veren Adresler (8/11/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 83719
1.5 milyon öğrenci, eğitim masraflarını karşılamak amacıyla burs alabileceği adreslerin peşine düştü. Bu yıl son kez yapılan ÖSS’de tercih telaşını atlatan yaklaşık 1.5 milyon öğrenci, eğitim masraflarını karşılamak amacıyla burs alabileceği adreslerin peşin ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner İstanbul Bilim Dalı Oldu (8/11/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 16452
Marmara Üniversitesi, yüksek lisans düzeyinde eğitim verecek ‘İstanbul Araştırmaları Bilim Dalı’ açtı. Marmara Üniversitesi, yüksek lisans düzeyinde eğitim verecek ’İstanbul Araştırmaları Bilim Dalı’ açtı. Bu bilim dalında, İstanbul’un tarihi, mi ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Pahalı Üniversitelere YÖK’ten Takip (8/11/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 84038
Prof. Atilla Eriş Türkiye’deki bazı üniversitelerin ABD’deki üniversitelerden daha pahalı olduğunu vurguladı. Türkiye’deki bazı üniversitelerin ABD’dekilerden pahalı olduğunu belirten Prof. Atilla Eriş, “İkazın gereği yapılmazsa kapatılma k ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner YÖK: Harç Zammı Talep Etmedik (8/11/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 96922
YÖK’ten yapılan yazılı açıklamada, 2009–2010 Eğitim Öğretim Yılı için belirlenen katkı payları ile ilgili son günlerdeki haberlerle ilgili açıklama yapılması ihtiyacının doğduğu belirtildi. Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) ’’Üniversitelerin 2009 yılı bütç ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Danışay"dan Katsayı Davacılarına Cevap (8/10/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Danistay
Danıştay: Katsayı sadece YÖK’ün işi! Katsayıda eşitlik getiren düzenlemenin iptali için dava açanlara Danıştay’dan cevap gibi karar geldi:?"Katsayı belirleme ve sınav sistemini değiştirme yetkisi YÖK’tedir." Danıştay 8. Dairesi’nin bu kararı benzer ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Türkiye’nin En Kapsamlı Müze Haritası (8/10/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Muze
Uygarlıkların beşiği İç Anadolu Bölgesi’ndeki müzeler, tarihin ilk çağlarından günümüze uygarlıkların izlerini barındırıyor. Peri bacalarıyla ünlü Nevşehir, Mevlana’nın diyarı Konya, Kurtuluş Savaşı’nın izlerini taşıyan Sivas’taki müzeler, tarihe ışık tutan eş ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Manas Üniversitesi’nde Neler Oluyor? (8/10/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 84009
Kırgızistan’da Türkiye’nin katkılarıyla kurulan Manas Üniversitesi’nde garip olaylar yaşanıyor. Kırgız ve Rus mafyası okulu ele geçirmek için yönetimi tehdit ediyorlar. Kırgız ve Rus mafyasının okulu ele geçirmek için Türk öğretim üyelerini tehdit ettiklerin ...devamı >
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ Arrow_corner Öğrenciler Üniversitelilerinde Çalışabilecek (8/9/2009)
ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏ 77196
YÖK, üniversitelerin kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine yönelik usul ve esasları belirledi. Bu konuda hazırlanan taslak düzenlemeye, üniversite rektörlüklerinin görüşleri alındıktan sonra son hali verilecek. Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerin ...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏
» ÖSS Sonuçlarının Açıklanma Tarihi Açıklandı‏
» Kontenjan Artışları Belli Oldu / Sınavsız Üniversiteliler Başarılı Olamadı‏
» ÖSS Ve KPSS'de İptal Yok / ÖSS Sonuçları Hafta Sonu Açıklanıyor / Harçlar Zamlandı‏
» İşte Fen-Edebiyat Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası)‏