MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Empty
MesajKonu: 2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏   2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:12 pm

2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Sonrası Boş Kalan Kontenj. [LİSANS].. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ O_dosya İlk ve Tek... Geçen yilda ve ondan önceki yılda da (2007 ve 2008) ÖSYS sonrası dolmayan ve boş kalan kontenjanlarla ilgili çalismayi ilk www.OSSservisi.com yapmıs ve büyük ilgi toplanmisti. 2009 yilinda da bu durum degişmedi ve www.OSSservisi.com, 2009-ÖSYS sonrasi bos kalan kontenjanlarla ilgili ilk çalismayi yapan ve bu çalisma sonuçlarini paylaşan tek site oldu. 2009-ÖSYS sonrası dolmayarak boş kala...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-OSYS Sonrası Boş Kalan Kontenj. [Önlisans].. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ O_dosya İlk ve Tek... Geçen yilda ve ondan önceki yılda da (2007 ve 2008) ÖSYS sonrası dolmayan ve boş kalan kontenjanlarla ilgili çalismayi ilk www.OSSservisi.com yapmıs ve büyük ilgi toplanmisti. 2009 yilinda da bu durum degişmedi ve www.OSSservisi.com, 2009-ÖSYS sonrasi bos kalan kontenjanlarla ilgili ilk çalismayi yapan ve bu çalisma sonuçlarini paylaşan tek site oldu. 2009-ÖSYS sonrası dolmayarak boş kala...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009 Üniversite Kayıtlarinda İzlenecek Yol.. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Kayit1f42df881f30dffbbyMerkezi Yerlestirme Ile Bir Yüksekögretim Programina Yerlestirildim. Yerlestigim Üniversiteye Kaydimi Nasil Yaptiracagim, Izlemem Gereken Adimlar Nelerdir? 2009-ÖSYS"de bir yüksekögretim programina yerlesen adaylar, üniversite kayitlarini 31 Ağustos-7 Eylül 2009 tarihleri arasinda yapacaklardir. Fakat bu tarih araligi üniversiteden üniversiteye ve programdan programa farkliliklar gösterebilmektedir. Ayrica ayni üniversit...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009 Ünv. Kayıt İçin Gerekli Belge ve Kosullar.. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Universite_kayitYÜKSEKÖGRETIM PROGRAMLARINA KAYIT ISLEMLERI NASIL YAPILACAKTIR? 2009-2010 ders yilinda, ÖSYS sonuçlarina göre bir programa kayit hakki kazanan adaylarin kayit islemleri bütün üniversitelerde 31 Ağustos 2009 tarihinde baslayacak, 7 Eylül 2009 tarihinde sona erecektir. Kayit hakki kazanan adaylarin, kayit için asagida belirtilen belgeleri tamamlayarak kayit süresi içerisinde ilgili üniversitelere basvurmalari ...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Kayit Tarih ve Yer Bilgileri.. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Thumb_OSYM%20logo 2009-ÖSYS Merkezi Yerlestirmesinde Yerlestim. Yerlestigim Üniversitenin Ilgili Programina Ne Zaman ve Nerede Kaydimi Yaptiracagimi Nasil Ögrenecegim? Adimlar; 1) Asagidaki linklerden size uygun olanina tiklayiniz; Merkezi Yerlestirme ile Ögrenci Alan Yüksekögretim Lisans Programlari (TABLO4)"na Yerlesen Adaylar (Tiklayiniz...) Merkezi Yerlestirme ile Ögrenci Alan Meslek Yüksekokullari ile Açikögret...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Ünv. İlgili İstatistiksel Bilgiler.. (8/23/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Thumb_OSYM%20logo 2009-ÖSYS Örgün Lisans Programlarına Yerleşen Adayların Başarı Sırasına Göre Dağılımı 2009-ÖSYS Yükseköğretim Programlarını (YÖP) Tercih Eden Aday Sayılarının Tercih Sırasına Göre Dağılımları 2009-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına Yerleşen Adayların Puan Ortalamaları 2009-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına (YÖP) Yerleştirilen Adayların Tercih Sırasına Göre Dağılımları Kaynak: O...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Üniversite ve Alana Göre Boş Kont... (8/15/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Thumb_OSYM%20logo İşaretli dökümanları açabilmek için Adobe Reader ’ın 5.0 veya üstü sürümünün sisteminizde yüklü olması gerekmektedir. Eğer bu dökümanları kaydetmek istiyorsanız, kaydetmek istediğiniz dökümanın üzerine sağ tıklayıp "Hedefi Farklı Kaydet" seçeneğini seçiniz. 2009-ÖSYS Lisans Yükseköğretim Programları Kontenjan, Yerleşen ve Boş Kontenjanlar (Alan Bazında) 2009-ÖSYS Önlisans Yükseköğretim Programl...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Taban/Tavan Puanları.. (8/15/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Thumb_OSYM%20logoÖSYM, 2009 ÖSYS sonrası oluşan taban ve tavan puanları açıkladı. 2009 ÖSS yerleştirmeleri sonrası oluşan yeni tavan ve taban puanlar için aşağıdaki linklere tıklayınız. Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları (TABLO3A)ÖSS Sonuçları ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları (TABLO3B)Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Yükseköğretim ...devamı >
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Merkezi Yrls. Sayisal Bilgileri.. (8/12/2009)
2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏ Thumb_OSYM%20logo Ulasabileceginiz Sayisal Bilgi Tablolari (Çizelgeler); Çizelge 1. Tercih Yapma Hakkina Sahip Olan ve Tercih Gönderen Aday Sayilari Çizelge 2. Örgün Yüksekögretim Programlarinin Kontenjanlari Çizelge 3. Örgün Yüksekögretim Programlarina Yerlesen Aday Sayilari Çizelge 4. Açikögretim Programlarina Yerlesen Aday Sayilari Çizelge 5. Okul Türlerine Göre Basvuran ve Yerle...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte 2009-ÖSYS Taban ve Tavan Puanları / Üniversite Kayıt Tarihleri‏
» YURT KUR'dan Bütün Üniversite Adaylarına Müjde‏
» İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏
» İşte Fen-Edebiyat Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası)‏
» 2009-ÖSYS Dolmayan Önlisans Programları ve Boş Kontenjanları‏