MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Empty
MesajKonu: İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏   İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:10 pm

İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İşte Mühendislik Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası) (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ O_haber
2009-ÖSYS sonrası dolmayıp boş kalan lisans programı kontenjanları araştırmamıza ve özel dosyamıza Mühendislik Fakültesi bünyesindeki programlarla devam ediyoruz. Gerek Üniversite hazırlık sürecinde, gerekse ÖSS tercihleri sürecinde her zaman üniversite adayl ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İşte Eğitim Fakültesi Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası) (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ O_haber
Gerek Üniversite hazırlık sürecinde, gerekse ÖSS tercihleri sürecinde her zaman üniversite adaylarının yanında ve destekçisi olan ÖSS Servisi uzmanları, şimdi de 2009-ÖSYS sonrası yeterince tercih eden bulunmaması nedeni ile dolmayıp boş kalan kontenjanları in ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İşte Ünv. Harçlarının Yeni Fiyatları (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Iu
Yükseköğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin 2009-2010 öğretim yılında ödemesi gereken katkı payları belirlendi. Buna göre, yükseköğretim kurumlarında öğretim gören öğrencilerden 71 TL ile 591 TL arasında katkı payı alınacak. Öğrenci katkı payları t ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Milli Eğitim 15 Bin Öğretmen Atayacak (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 720720080821012449380
Milli Eğitim Bakanlığı, 10 bini sözleşmeli, 5 bini kadrolu toplam 15 bin öğretmen ataması yapacak. Bakanlık atamalar için 26 Ağustos 2009 tarihini bekliyor. Bakanlık atamalar için 26 Ağustos 2009 tarihinde sonuçlanacak öğretmenlerin özür grubuna göre yer deği ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Üniversite Açılımı Tam İsabet (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 83757
Yüksek öğretimdeki açılıma gençler tam destek verdi. ÖSS sonuçlarına göre Batman, Mardin ve Şırnak’taki üniversitelerin tüm bölümlerinde tek bir boş kontenjan kalmadı KÜRT açılımından önce, Güneydoğu’ya eğitim yatırımı karşılığını buldu. Güneydoğu illerind ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner AÜ’de Yabancı Öğrenci Akını (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 84189
****** Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak’ın yıl içerisinde Türk cumhuriyetlerine yaptığı ziyaretler ürününü verdi. Yaklaşık bin yabancı uyruklu öğrenci ****** Üniversitesi’ne müracaatta bulundu. Geçen yıl yaklaşık 500 kişinin başvurduğu ünivers ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Çobanlık Yaparak Üniversiteyi Kazandı (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Universite
Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde çobanlık yapan Arzu Tunç, üniversiteyi kazandı. Hanönü ilçesinin Gökbelen köyünde yaşayan 8 çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olan Arzu Tunç, Kastamonu Anadolu Kız Meslek Lisesi’nden geçen yıl mezun oldu. Geçen yıl üniversit ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Yurt, Burs, Kredide Son Tarihler (8/18/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 919020090731090500948
YURTKUR, 2009-2010 yüksek öğretim yılında hazırlık ve birinci sınıf öğrencilerinin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvurularının sona ereceği tarihi ilan etti. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamad ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İşte İletişim Fakültesi Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası) (8/17/2009)
2009-ÖSYS sonrası dolmayıp boş kalan lisans programı kontenjanları araştırmamıza ve özel dosyamıza İletişim Fakültesi bünyesindeki programlarla devam ediyoruz. Gerek Üniversite hazırlık sürecinde, gerekse ÖSS tercihleri sürecinde her zaman üniversite adayları ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İşte İİBF Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası) (8/17/2009)
Gerek Üniversite hazırlık sürecinde, gerekse ÖSS tercihleri sürecinde her zaman üniversite adaylarının yanında ve destekçisi olan ÖSS Servisi uzmanları, şimdi de 2009-ÖSYS sonrası yeterince tercih eden bulunmaması nedeni ile dolmayıp boş kalan kontenjanları in ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Rakamlarla Türkiye’nin Yüksek Öğretimi (8/17/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 215420081216095147262
Üniversitelerde 2008-2009 akademik yılında öğrenci sayısı bir önceki yıla göre yüzde 15,4, öğretim elemanı sayısı yüzde 1,7 arttı. Öğretim elemanı başına ise 29 öğrenci düşüyor. Öğretim elemanı başına 29 öğrencinin düştüğü üniversitelerde edebiyat, diş hekiml ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Yurtkur’un Sitesinde Panikleten Hata! (8/17/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ 919020090731090500948
İnternet üzerinden kredi ve yurt başvurularını kabul eden Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun sitesinde hafta sonu yaşanan sorun öğrencilerin yüreğini ağzına getirdi. Üniversitelere yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler kredi ve yurt başvuruları ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Boş Kontenjanı Kalan Üniversiteler (8/17/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Oss
ÖSYM, 2009-ÖSS yerleştirme sonuçlarına göre boş kalan üniversite kontenjanlarını açıkladı. Buna göre, üniversitelerin 26 bin 643’ü lisans ve 61 bin 959’u önlisans programları olmak üzere toplam 88 bin 602 kontenjanında boşluk bulunuyor. ÖSS yerleştirme sonuç ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner Öğretmenler Başarısız Oldu (8/17/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Mufettis
Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfettiş yardımcılığı için açtığı sınava katılan öğretmenlerden sadece yüzde 15’i başarılı olabildi. Sınava katılan öğretmenler, soruların zorluğundan şikâyet etti. Giriş için 40 TL ödemesine rağmen 2 bine yakın öğretmen sınava katıl ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner İnternetten Müzik İndirene Ceza Geliyor (8/17/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Mp3
Müzik ve sinema sektörünü büyük maddi kayıplara uğratarak üretimin düşmesine neden olan, ’’internetten müzik ve film dosyası indirilmesine’’ sıkı takip ve cezai yaptırım getirilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığının 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nd ...devamı >
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ Arrow_corner ÖSS Servisi Sizinle Gurur Duyuyor (8/16/2009)
İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏ F_haber
ÖSS Servisi Başarınızla Gurur Duyuyor ve Bunu Onbinlere İlan Ediyor! Belki haber servisimizi takip ettiniz belki de sadece birkaç haberimizle ilgilendiniz, belki makalelerimiz ya da köşe yazılarımız çok işinize yaradı belki de sadece bi ...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

İşte 2009 Boş Kontenjan Program, Ünv. ve Dağılımları / İşte 2009 Üniversite Harç Fiyatları / Adınızı Gurur Tablosuna Ekelyin‏
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte 2009-ÖSYS Taban ve Tavan Puanları / Üniversite Kayıt Tarihleri‏
» ÖSS SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN / İşte Boş Kalan Kontenjan Sayısı‏
» Üniversite 2. Öğretim Harçları Belirleniyor | 09 Ağustos 2009‏
» 2009-ÖSYS Bütün Boş Kontenjanlar / Üniversite Kayıtları Adına Hemen Herşey‏
» İşte Fen-Edebiyat Boş Kontenjanları (2009-ÖSYS Sonrası)‏