MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Empty
MesajKonu: Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏   Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:38 pm

Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Açıköğretimden Öğretmenlik Fırsatı (8/2/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 80219
Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin yeni bölümleri ile ÖSS’de 165 puan alanlara öğretmenlik yolu açılıyor. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bu yıl ilk kez felsefe, sosyoloji ile Türk dili ve edebiyatı bölümlerine öğrenci alacak. ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Tercih Formu Teslimi İçin Son 2 Gün (8/2/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 809320090614070945591
ÖSS tercih formlarının teslim süresi Pazartesi günü sona erecek. Tercih işlemlerini tamamlayan adaylar, posta ve faksla tercih bildirimi artık yok.. 2009-ÖSS’de 165 ve üstünde puan alan adaylar, tercihlerini 2009-Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kıl ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Hayat Sınavdan İbaret Değil (8/2/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 83816
Prof. Dr. Yarımağan, pahalı olduğu gerekçesiyle eleştirilen harçların özel okul ücretlerinin yüzde yirmisi kadar olması gerektiğini savunuyor. Bu hafta sayfamızı milyonlarca genç insanımızın kaderini belirleyen üniversiteye giriş sınavlarının hazırlayı ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner KPSS’de Sorulan 6 Yanlış Soru (8/2/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 737320080729072517935
ÖSYM, KPSS’de yanlış sorulduğu tespit edilen sorularla ilgili açıklama yapmaktı. Öte yandan yerine başkasını sokan ve kopya çektiği için sınavı iptal olanların sayısı da açıklandı. 2009 KPSS (A Grubu ve Öğretmenlik) sonuçlarına gelen yoğun itirazlar sürerken, ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner ÖSS Tercih Süresi Bitiyor (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 82081
ÖSS tercih formlarının teslim süresi 3 Ağustos 2009 Pazartesi günü sona erecek. 2009-ÖSS’ye giren adaylardan 145 ve daha fazla puan alanlar ile meslek yüksekokullarına sınavsız geçiş hakkı bulunanlar tercih formu doldurabilecek. ÖSS’de 145-164,999 arasında pu ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Meslek Liseleri, Müfredat Değişikliği İstiyor (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Meslek
YÖK’ün meslek liselerinin önündeki katsayı engelini kaldırmasının yankıları sürüyor. İstanbul’da lise yöneticileriyle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, öğrencilere tanınan bu özgürlüğün beraberinde kalite artışını da getireceğini ifade etti. Lise m ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Yurt, Burs ve Kredi Başvuruları (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 2118
YURTKUR’a ait yurtlardan 2009-2010 öğretim yılında yararlanmak, öğrenim kredisi almak isteyen ara sınıf öğrencileri başvurularını internetten yapabilirler. Başvurular 2 Ağustos 2009 Pazar gününe kadar yapabilecek. YURTKUR’dan yapılan yazılı açıklamada, ’’200 ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Görünmez Yapan Pelerin Geliştirildi (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Pelerin
Bilkent Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma Merkezi (NANOTAM) araştırmacıları, cisimleri belli frekanslarda görünmez kılan nanoteknoloji tabanlı malzeme geliştirdi Türkiye’nin tek Descartes bilim ödülü sahibi olan Bilkent Üniversitesi NANOTAM Başkanı Prof. D ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Öğretmenler Öğretmenliği Neden Seçiyor? (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 206420090203120318998
Eğitim Bir-Sen tarafından yapılan araştırmada, KPSS’ye giren öğretmen adaylarının öğretmenlik mesleğini severek seçtikleri ortaya çıktı. Araştırmaya katılanların 18,5’i saygın bir meslek olduğu için öğretmenlik mesleğini seçtiğini, yüzde 7,3’ü ailesi istediğ ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Boğaziçililer Yeni Arkadaşlarını Bekliyor (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 623020090731115250301
1863’de Robert Kolej olarak kurulan, 12 Eylül 1971’de de Türk hükümetine devredilen Boğaziçi Üniversitesi, her yıl binlerce öğrencinin hayallerini süslemeyi sürdürüyor. Boğaziçi’nde bir tarafta İstanbul’un fethinden önce Fatih Sultan Mehmet ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner KPSS 2009 Sonuçları İçin TIKLAYIN (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 757420090711031414892
ÖSYM, 2009 Kamu Personel Seçme Sınavı (2009-KPSS Lisans) sonuçların açıkladı. A Grubu kadro ve Öğretmenlik atamaları için yapılan sınav sonuçları için tıklayın Lisans düzeyinde sadece A grubu ve öğretmenlik kadroları için düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınav ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Geleceğin Gözde Meslekleri (7/31/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 10a.20090715074839.
Artık klasik meslekler miadını doldurdu. Geleceğin mesleklerinin ise önü açık. Sınava giren milyonlarca gencin hayali geleceğini garanti altına alabileceği bir meslek... Peki ya son dönemin gözde olan ve gelecek için de büyük önem taşıyan meslekl ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner ÖSS Tercih Formlarının Teslim (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 862720090427025104524
ÖSS tercih formlarının teslim süresi 3 Ağustos 2009 Pazartesi günü sona erecek. 2009-ÖSS’ye giren adaylardan 145 ve daha fazla puan alan adaylar ile meslek yüksekokullarına sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylar tercih formu doldurabilecek. ÖSS’de 145-164.99 ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner İş Yaşamına Üniversitede Hazırlanın (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 83757
Mezun olduktan sonra iyi bir iş sahibi olabilmenin yolu, üniversitede iş hayatının içinde olabilmekten geçiyor. Üniversite adayları aldıkları puanı en iyi hangi üniversitede değerlendirebilecekleri, kendilerine en uygun hangi bölümü seçecekleri konusuna yoğu ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Tıp Öğrencilerine 1000 TL Maaş Veriyor! (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 316320090730102825573
Sağlık Bakanlığı doktor yetersizliği yüzünden sıkıntı yaşarken, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi tıp fakültesi öğrencileri için ilginç bir uygulama başlattı. Fakülte, öğrencilerine 250 lira ile 1.000 lira arasında burs veriyor. İlk defa geçen yıl tıp öğrencis ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner KPSS Yönetmeliğinde Değişiklik (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 306742300
Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelikte değişikliğe gidildi. Bakanlar Kurulunun Bugünkü Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Yönetmeliğine göre, Devlet Personel Başkanlığı, her yılın Ocak ayında, ÖSYM ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Rengini Söyle, Kim Olduğunu Söyleyeyim (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Renk
Kişilerin renk tercihlerinin, ruhsal durumları hakkında ipucu verdiği belirtildi. Türkiye Psikiyatri Derneği Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Afif Karakılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ışığın cisimlere çarptıktan sonra yansıyarak gözde bıraktığı etkiye re ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Meslek Liselerin Kalitesi Arttı (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 83754
Ana-dolu öğretmen ya da fen liselerini tercih edebilecek puana sahip birçok öğrenci, sektörle birebir ilişkili meslek liselerineakın etti. Meslek liselerinin önünü açan katsayı değişikliği, bir kısım medyanın eleştirilerine rağmen olumlu anlamda etkisini gös ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Türkler 10 Yılda 1 Kitap Okuyor (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 81963
Araştırmalara Göre Bir Japon yılda ortalama 25, bir İsviçreli yılda ortalama 10, bir Fransız yılda ortalama 7, bir Türk ise 10 yılda ancak 1 kitap okuyor. Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, Türkiye’de kitap okunmamasının yapısal ...devamı >
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ Arrow_corner Üniversiteli Açlık Sınırında (7/30/2009)
Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏ 83719
İzmir’de yapılan bir ankete göre, üniversite öğrencilerinin yüzde 62’si günde 3 öğün yemek yiyemiyor. İzmir’de yapılan bir ankete göre, üniversite öğrencilerinin yüzde 62’si günde 3 öğün yemek yiyemiyor. Yüzde 75’i günlük beslenme için 3 ila 10 TL ayırabiliy ...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

Açıköğretim Okuyarak Öğretmenlik Fırsatı‏
1 sayfadaki 1 sayfası