MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tercih Yaparken Unutmayın!‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Empty
MesajKonu: Tercih Yaparken Unutmayın!‏   Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:36 pm

Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Tercih Yaparken Unutmayın! (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Tercih
Adayların yaptıkları tercih listelerini son olarak şu açılardan bir kez daha kontrol etmelerinde fayda vardır. Hangi tablolardan tercih yapabileceğinizi göz önünde tuttunuz mu? Listenizdeki programların giriş için aradıkları bütün özel koşulları taşıyor musunu ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Üniversite Mezunları Yarıştı (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 5200
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin 100 itfaiye eri almak için yaptığı mülakata, KPSS’den 70 ve üzeri puan alan tamamı üniversite mezunu 28’i kadın 177 kişi katıldı. Üniversite mezunu itfaiye eri adayları çeşitli mukavemet testlerine tabi tutuldu. Aydınlık İtfaiy ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner ÖSS"de Hangi Durumda Puan Kesilir? (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Kpss003444bc0012ae99by
Yerleştirmede hata var. Düzeltilmesi için ne yapmalıyım? Merkezi yerleştirmede hata olması olasılığı yok gibidir. Bununla birlikte, hata olduğu düşüncesinde olan adaylar, Kılavuzlarda yapılan açıklamalara uygun biçimde hazırladıkları dilekçe ile ÖSYM’ye başv ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Yeni KPSS Ne Zaman Yapılacak? (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Kpss
Kamu kurum ve kuruluşlarının personel ihtiyacı göz önünde bulundurularak, Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın (KPSS) yapılacağı tarihler, Devlet Personel Başkanlığı ve ÖSYM tarafından birlikte belirlenecek. Devlet Personel Başkanlığının (DPB) devlet memurluğuna ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Tercih Yaparken Es Geçmeyin (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 83700
Yeni yaşam biçimleri yeni ihtiyaçlar, yeni ihtiyaçlar da yepyeni meslekler ortaya çıkarıyor. Mühendislik, hukuk ve tıp: Modası hiç geçmeyen üç meslek. İşletme, bilişim, tasarım. Son yılların popüler meslekleri. Ama dünya sadece bunların etrafında dönmüyor, ye ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner 3G"li Saat Telefonlar Geliyor (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Saat
LG Electronics dokunmatik ekranlı ve kol saati şeklindeki 3G telefonunu üretti. Ağustos ayında dünyayla aynı anda Türkiye’de tüketicilerle buluşacak olan LG GD910 saat telefon hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Yakın zamana kadar bilim kurgu olmaktan ötey ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Türk-Alman Üniversitesi Kuruluyor (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 739920081203094931160
Türkiye ile Almanya arasında imzalanan, "Türkiye’de bir Türk-Alman Üniversitesi Kurulmasına Dair Anlaşmanın" onaylanması kararı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 30 Mayıs 2008’de Berlin’de imzalanan anlaşma, Bakanlar Kurulunca 29 Haziran 2009’da ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Üniverste Harçları Tamamen Kalkmalı (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 83453
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, üniversite harçlarının tamamen kaldırılmasını istedi TMMOB Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, yaptığı açıklamada, "Parasız eğitim anayasal bir haktır. Bu hakkın g ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Üniverste Adaylarına Rehberlik Hizmeti (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 83297
KARGEM ÖSS sınavına giren öğrencilere geleceklerini doğru belirlemede rehberlik hizmeti Sunuyor. Karşıyaka Belediyesi Sosyal İşler Yardım Müdürlüğü bünyesinde geçtiğimiz yıl hizmete sokulan ve ekonomik durumu yetersiz ailelerin çocuklarının faydalandığı Karş ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Maaşlı Meslek Kursu İçin 20 Bin Kişi Aranıyor (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Issizlik
Eğitim programlarıyla vasıflı eleman yetiştirmek için kolları sıvayan Tür-kiye İş Kurumu, maaşlı kursiyer arıyor. Kırk branşta eğitim verecek olan Kurum, meslekî beceri kazandıracağı 20 bin işsize kurs süresince ücret ödeyecek. Eğitimlere ayda 22 gün katılan b ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner KPSS Yerleştirme Sonuçları İçin Tıklayın (7/28/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 757420090711031414892
ÖSYM, KPSS-2009/3 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarını açıkladı. ÖSYM ilk defa bir haftada sonuç açlıkladı. ÖSYM Adayların 6-20 Temmmuz 2009 tarihleri arasında başvurularını yaptığı ve 10 bin 244 kadronun y ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Denizcilik Üniversitesi Ekimde Açılıyor (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 34353
Deniz Ticaret Odası’nın desteğiyle Türk Deniz Eğitim Vakfı tarafından kurulan Piri Reis Üniversitesi Ekim ayında eğitim-öğretime başlayacak. Ağırlıklı olarak denizcilik alanında eğitim verecek olan üniversiteye ilişkin Sarayburnu’ndaki Ankara Gemisi’nde bir b ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Tercih Stresi Devam Ediyor (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 83673
Üniversite sınavını atlatan gençler, şu günlerde tercih stresi yaşıyor... 22 Temmuz’da başlayan tercih dönemi 3 Ağustos’ta sona erecek. Türkiye’nin beyin avcılarından Hasan Altunkaya’ya bitirince iş bulması garantili bölümleri sorduk: ’Bilgisayar hep gözde, ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner Meslekî Eğitim Teşvik Edilmeli (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 83689
Vakıf Üniversiteleri Birliği tarafından düzenlenen çalıştayda meslekî eğitimin teşvik edilmesi istendi. Katsayı problemi-nin meslek seçimini sağlıksızlaştırdığına vurgu yapıldı. Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldırım Üç-tuğ, "Meslekî eğ ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner İşte Dünyanın En Sağlıklı Yiyecekleri (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Gida
İnsanlar için mükemmel beslenme listesi yoktur. Ancak, her çeşit beslenme planında yaygın olan tek şey, tüm yiyeceklerin çok az işleme tabi tutulmasıdır. Kabuklu kuru yemişler, yaban mersini, işlenmemiş süt, açık mezrada kesilen et gibi işlenmemiş yiyeceklerin ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner ÖSS’de Sıfır Çeken İller (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 82811
ÖSS’nin tartışma yaratan ’sıfırcıları’ sayısal olarak en çok İstanbul, Ankara ve İzmir’den çıktı. En az sıfırcı çıkan iller ise Bayburt, Tunceli ve Kilis oldu Bu yıl sonuncusu yapılan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme sınavında (ÖSS) yanlışları doğrularından fazl ...devamı >
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ Arrow_corner ABD’de Çalış-Gez rezaleti (7/27/2009)
Tercih Yaparken Unutmayın!‏ 478605468750
ABD’ye Work and Travel (Çalış ve Gez) programları kaps ...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

Tercih Yaparken Unutmayın!‏
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖSS Sonuçları / Ücretsiz Tercih Danışmanlığı Ofisleri / Tercih Teslim Tarihleri‏
» Yeni ÖSS"de Programların Puan Türleri / ÖSS Servisi Tercih Ofisleri‏
» İşte Etkili Tercih Klibi / 'Danıştay Katsayıyı İptal Edecek'!‏