MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖSS Adayları Dikkat!‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

ÖSS Adayları Dikkat!‏ Empty
MesajKonu: ÖSS Adayları Dikkat!‏   ÖSS Adayları Dikkat!‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:27 pm

ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner ÖSS Adayları Dikkat! (7/21/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Tercih2
ÖSS tercih formlarının teslim süresi yarın başlıyor. 2009-ÖSS’ye giren adaylardan 145 ve daha fazla puan alan adaylar ile meslek yüksekokullarına sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylar tercih formu doldurabilecek. ÖSS’de 145-164.999 arasında puan alan adayla ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner Tercihlerde Yalnız Değilsiniz (7/21/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 83541
Yanlış tercih kurbanı olmamak için uzmanlar, size rehber olacak bilgileri takip etmenizi öneriyor Üniversite sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından sıra tercihlerin yapılmasına geldi. İstediğiniz bir bölümde öğrenim görmenizin temel şartlarından birisi do ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner Öğrenim Kredisi Borçluları Dikkat! (7/21/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 83453
Yeni düzenlemelerden ne zamana kadar yararlanabileceksiniz? Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun (YURTKUR), 1984’ten bu yana YURTKUR’dan katkı ve öğrenim kredisi alan ve çeşitli sebeplerden dolayı borçlarını ödeyemeyen 1 milyon 41 kişinin borçlarının y ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner YÖK’te Kritik Toplantı (7/21/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 82171
YÖK Genel Kurulu, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan başkanlığında toplandı YÖK Genel Kurulu, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan başkanlığında toplandı. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan’ın da katıldığı toplantıda 2010 yılında uygulamaya ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner Yurtdışı Üniversite Kayıt Günleri Başlıyor! (7/20/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 3unikayit
IEFT YURTDIŞI ÜNİVERSİTE KAYIT GÜNLERİ BAŞLIYOR! Yurtdışından seçkin okulların yetkilileri 22 ve 23 Ağustos’ta sizlerle buluşuyor.. Yurtdışı Eğitim Sektörünün Öncü ve Deneyimli Kurumlarıyla Kayıt İşlemlerinizi Yaptırın, Ayağınıza Kada ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner 2009 ÖSS’de Puanlar Düşecek Mi? (7/20/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 756420090614062944926
Geçen sene yaptığı tahminler büyük oranda doğru çıkan uzman pedagog Teber, çeşitli yeni veriler eşliğinde 2009 ÖSS’de puanların hâlinin ne olacağını işaret etti Uzman Pedagog Mehmet Teber’in analizi 3 senedir her ÖSS sonuçları açıklandığında ÖSS’ ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner İş Garantili Üniversiteler (7/20/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 83163
Sınav stresinden kurtulan öğrenciler şimdi de tercih kaygısı yaşıyor. İŞ GARANTİLİ ÜNİVERSİTELER! BU ÜNİVERSİTELERDEN MEZUN OLANLAR İŞSİZ KALMIYOR ÖSS (Öğrenci Seçme Sınavı) sonuçları açıklandı. Sıra tercih yapmaya geldi. Sınav stresinden kurtulan öğrencile ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner İÜ Sınıfta Kaldı (7/20/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ 83181
Üniversitelerde okuyan öğrenciler, eğitim kurumlarını altyapısından eğitim sistemine kadar değerlendirdi. İşte ortaya çıkan sonuçlar: Öğrenciler okudukları üniversitelere not verdi. Türkiye genelindeki 18 vakıf ve devlet üniversitesinde okuyan 1525 öğrenci, ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner 2009-ÖSYS Tercih Kılavuzunun Eksikleri Neler? (7/19/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Logo
ÖSYM, üç gün önce "2009-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu"nu yayımladı. Fakat, heyecanla "2009-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu" adaylar kötü surprizlerle karşılaştı. Adayların karşılaştığı bu olumsuzl ...devamı >
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Arrow_corner 2009 Kılavuzuna Göre Önlisans Tercihleri (7/19/2009)
ÖSS Adayları Dikkat!‏ Logo
ÖSS Servisi editörlerinden Psikolojik Danışman/Rehberlik Uzmanı Korkmaz İSLAMOĞLU, 2009-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu"ndaki verileri ÖSS adayları için değerlendirdi. İSLAMOĞLU, 2009-ÖSYS Yükseköğretim Programl ...devamı >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

ÖSS Adayları Dikkat!‏
1 sayfadaki 1 sayfası