MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Empty
MesajKonu: ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏   ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:17 pm

ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner ÖSS”de Hatal? Sorular?n Hatas? Kimde?.. ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Yenni
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 695Sinan ÇA?IRAN scagiran@hotmail.com Yazar? Yak?ndan Tan?Yazara Mesaj Gönder ÖSS”de Hatal? Sorular?n Hatas? Kimde? 2009 ÖSS”deki hatal? soru iddialar? konusunda uzun zamand?r yazmay? planl?yorum. Fakat ÖSS”den yeni ç?km?? adaylar?n, bozuk morallerini kronikle?tirmek istemedim. Zira adaylar?m?z?n bu dönemde güzel haberlere daha fazla ihtiyaçlar? vard?. Bu ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Gelece?in Meslekleri -6 / Mizah.. ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Yenni
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Resim00Dr. AsabiMizah Yazar?doktorasabi@hotmail.com Yazar? Yak?ndan Tan?Yazara Mesaj Gönder Gelece?in Meslekleri -6 S?GARA NEFRETOLOJ?S? Her y?l dünyada sigaradan ölen insan say?s? 5.4 milyon. Ve bu say? maalesef katlanarak art?yor. Bunlar?n içinde 800 bini de ba?kalar?n?n içti?i sigaradan ölüyor. Ülkemizde ise bu rakam her y?l 100 bin civar?nda gerçekle?...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Önlisans Tercihleri Nas?l Yap?l?r?.. ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Yenni
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Egi663ac6af163a896ffbySerkan GÖZDER serkangozder@hotmail.com Yazar? Yak?ndan Tan?Yazara Mesaj Gönder Tercih Karma?as? –2 : Ön Lisans Tercihleri Merhabalar sevgili arkada?lar, tercih karma?as? 2 yaz?s?yla tercih konumuza devam ediyoruz. ?lk yaz?m?z biraz ele?tirisel olmu?tu. ?imdi ise olaya çözümsel yakla?aca??m. S?rayla tüm gruplar?n tercihleriyle ilgili püf noktalar? siz...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner ÖSYM Neden Tercih Dan??manl??? Yapmaz?.. ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Yenni
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Oss_kitapcigiKorkmaz ?SLAMO?LU www.aynapdr.com Yazar? Yak?ndan Tan?Yazara Mesaj Gönder ÖSYM Neden Tercih Dan??manl??? Yapmaz? Ülkemizde 1974’ten beri merkezi s?navla üniversiteye ö?renci yerle?tirilmekte olmas?na ra?men aradan 35 senedir kurumsalla?mas?n? tamamlam?? bir kurum -OSYM- neden çok önemli bir konuda dan??manl?k hizmeti vermez! 8 senesini geride b?rakan ...devam? >

GÜNCEL ÖSS/ÜN?VERS?TE HABERLER? - 03 Temmuz 09

ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner KPSS ?ptal Edilsin (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 83131
I?d?r E?itim sen ?ube Ba?kanl???.30 ki?inin göz alt?na al?nd??? ve 4 ki?inin tutukland??? KPSS7N?N ?ptal edilmesini önerdi. I?d?r E?itim Sen ?ube Ba?kanl???, Kamu Personeli Seçme S?nav?’n?n (KPSS) iptal edilmesini istedi. ?ube Ba?kanl???ndan yap?la ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Meslek Liselerinde Büyük Yol Ald?k (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 83143
Dünya Bankas?’n?n ‘Yarat?c? Kalk?nma Fikirleri Yar??mas?’ndaki “meslek liseleri” kategorisine sponsor oldu Koç holding 2006 y?l?nda ba?latt??? ’Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ (MLMM) projesiyle, Dünya Bankas?’n?n ’Yarat?c? Kalk? ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Evden Yüksek Lisans E?itimi Ba?l?yor (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 29537
Gazi Üniversitesi bir ilke imza atmaya haz?rlan?yor. Çal??anlar, ev han?mlar?, engelliler için ’Bili?im Sistemleri Uzaktan E?itim Tezsiz Yüksek Lisans program?n?’ ba?lat?yor. Gazi Üniversitesi, örgün ö?retime alternatif olarak üniversitelerde uygulanmaya ba?l ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner TOBB Ba?kan?ndan Kariyer Önerileri (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 132220090702094731394
TOBB Ba?kan? Rifat Hisarc?kl?o?lu özel bir kolejin düzenledi?i Kariyer Zirvesine kat?ld?. Törende mezunlara seslenen Hisarc?ko?lu en çok üzüldü?ü konulardan birini böyle anlatt?. Türk lokumu ve Türk kahvesi tüm dünyada bilinir. Ancak 1871’den beri mis g ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner MEB Model Okul Uygulamas?na Ba?lad? (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 57928
Milli E?itim Bakanl???, e?itim fakültelerine ö?renci kayna?? olu?turan Anadolu ö?retmen liselerinde kaliteyi art?rmak amac?yla ’’model okul’’ seçme uygulamas? ba?lat?ld?. Milli E?itim Bakanl??? (MEB), okul duvarlar?n?n ve tuvaletlerinin temizli?inden ö?renci ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Sözle?meli Ö?retmenlik Bitiyor (03.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 80248
Binlerce lisans mezununun merakla bekledi?i atama haberi Milli E?itim Bakan? Nimet Çubukçu’dan geldi. Bakan, a?ustos ay?nda 10 bin sözle?meli ö?retmen atanaca??n?, bundan sonra ise Maliye Bakanl???’ndan yeni sözle?meli ö?retmen kadrosu istemeyeceklerini aç?k ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner 120 Bin Geçici ?stihdam? Ba?l?yor (02.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Issizlere_mujde
Çal??ma ve Sosyal Güvenlik Bakan? Ömer Dinçer, Bugün Gazetesi arac?l???yla binlerce i?size i? müjdesi verdi.Dinçer i?sizli?i azaltmak için 120 bin ki?inin geçici istihdam?na yönelik al?mlar?n önümüzdeki hafta ba?layaca??n? müjdesini verdi. Dinçer, Bakanlar Kur ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner Yurtlara Son Ba?vuru 2 A?ustos (02.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Yurtkur
Yüksekö?renim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (YURTKUR) müracaatlar ba?lad?. YURTKUR’dan yap?lan aç?klamada, 2009-2010 ö?retim y?l?nda kurumun yurtlar?nda bar?nmak, burs, ö?renim ve katk? kredisi almak isteyen ö?renciler için ba?vuru tarihlerinin belirlendi?i belir ...devam? >
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ Arrow_corner ’Haydi K?zlar Liseye’ Projesi (02.07.2009)
ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏ 83106
Çubukçu’ya ’Okula gidemiyorum’ mektuplar? yazan k?zlar?n ortaö?retimde okulla?mas? için proje ba?lat?ld? Milli E?itim Bakan? (MEB) Nimet Çubukçu, "Özellikle K?z Çocuklar?n?n Okulla?mas?n?n Art?r?lmas? Projesi’’ni tan?tt?. Bakan Çubukçu, bilgi odakl? bir ekon ...devam? >
http://mrvgnc.yetkinforum.com

ÖSS"de Hatalı Soruların Durumu (ÖSS"de Hatalı Soruların Hatası Kimde?)‏
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni ÖSS"de Puan Türleri ve Testlerin Dağılımı Nasıl Olacak? / İşte ÖSS"nin Bütün Detayları‏
» 2009-ÖSS"DE YERLEŞENLERE MÜJDE !!!‏
» Burs, Kredi ve Yurt Başvuruları Başladı / ÖSS"de Yerleşemeyenlere Alternatifler‏
» Yeni ÖSS"de Programların Puan Türleri / ÖSS Servisi Tercih Ofisleri‏
» ÖSS"de Puanlar Düşecek Mi? / ÖSYM Derhal Önlem Almalı / İş Garantili Üniversiteler‏