MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

YazarMesaj
∂α∂ℓı_∂єℓι
SÜPER ADMİN
SÜPER ADMİN
∂α∂ℓı_∂єℓι

Rep Gücü : 0

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR Empty
MesajKonu: ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR   ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 1:42 pm

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 22052008100503

YILMAZ ERDOĞAN BKM MUTFAK EKİBİNE “NEYİ” KESİN OLARAK YASAKLAMIŞ? Yılmaz Erdoğan; ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programını hazırlayan ‘BKM Mutfak’ ekibine gerçek hayatı anlatmaları için ödevler verdiğini söyledi.

‘Kafadengi’ programına konuk olan Erdoğan, Mutfak’ta ‘gerçek hayatın deşifresi’ adlı bir bölümleri olduğunu da açıkladı. Yılmaz Erdoğan; öğrencilerine “Şimdi gidin kapıyı çalın, çaldığınız andan itibaren ne oluyorsa onu yazın. Uydurmayın, eklemeyin, sizin o müthiş yaratıcılığınızın peşinde değiliz” dediğini anlattı. Yazarlığa ilk başladığı yıllarda, kendisinin de hayatın içinden ilginç hikayeler çıkardığını ifade eden Erdoğan, ekledi: “O zaman meşhur değildim. Çok rahattım hayatın içinde. Kafelere gider, çiftleri dinleyip yazardım. Çünkü o diyaloğu uydurmak, ancak gerçeğini bilmekle mümkündür. Bazen uydurmak derin bir meseledir.”
http://www.byzglm.tr.gg

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şekiLLi çok güzeL nickLer [[ HERE OPEN --> ]](((ROCK)))