MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MELEK GİBİ KIZIMDIR ASLINDA=)

YazarMesaj
swéét_réßél!on
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
swéét_réßél!on

Rep Gücü : 0

MELEK GİBİ KIZIMDIR ASLINDA=) Empty
MesajKonu: MELEK GİBİ KIZIMDIR ASLINDA=)   MELEK GİBİ KIZIMDIR ASLINDA=) Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 10:13 am

kankymLe bi qün cıngırtıcıya (takıcıya) qirdik bi tac qördm cok beqendik üstünde 2.5 tl yazıyordu.. bnde o taca 2.5 lira vercek qöz var mı kankym baska bi etikt buldu caktırmadan deiştirdik snra kasaya qidip masum bi qülümsemeyle adama "ıı bakar mısınız.. bu ne kadar acaba" ddim ve adamda etikte bakıp "1.5 tl küçük hanım" dedi ve saf saf qülümsedi parayı verip cıktık

baska bi ark.La bi dükkana qirip abartısız tam 15 dakika tişört beqendirmeye calıştm adam en sonunda yorulup yerine oturdu ilqilenmedi bile dükkan acaip küçüktü zaten en sonunda sıkılıp cıktım knkymde peşimden qldi arkamzdn neler demiştr blmiorm artık

küçükken annemin arkadası bize qlmişti bide kızı vardı.. kız benim tokamı cok beqendi annemde al snn olsun bklım ddi.. onlara qittiqimizde kızın yataqının üstünde duruyordu toka caktırmadn alıp cebime kattım hakkım olanı aldım banane

kankymn kuzenini salıncaktan indirip ben bindim kankymde fotomu cekiordu snra annesi qldi ve bn size bu cocuqa qöz kulak olun demedim mi? die cok kızdı (tabi kankyme )

dus jelini avuc avuc kullanıyorum annm cok kızıyor

suan pc masamın üstünde 2 tane qün market fişi 1 tane maden suyu sisesi sac tokası - carrefour kitapçığı <-- (pc cok kasıyor bende sayfa acılırkn ona bakıyorum) bulunmakta halının üstünü saymıorum bLe ne kadar pasaqlıyım

sürekli face de olduum için babam cok kızıyor.. cünkü adama her ay fazladan int. faturası qelior.. aslnda facedn cıkcktım ama sevdiim naLed oLası cocuk yeni qrdi face e bu aramızdaki tek haber kaynaqı

kankymden düğünde qiymek için yeni ayakkabılarını istedim baktım cok büyük qeldi bn kndi ayakkabımı qiydim onunkileri annem qydi ama haberi yok

8. sınıfa yeni baslıcam.. ama şimdiden bi mezuniyet qecesi telaşı almış başını qidior

et bebeklerimin qözlerine kalem cekiorum hepsi tiplerindn dolayı satanst qbi oluor
(kalem ckmekle satanist olnmaz biliyorum.. bnu vrqulamayın lütfen.. bnm anlatmak istediim ayrı )

Sacmasapan Yasıyorum İşte

Bi yorumu esirqemeyin benden o kadar oku oku snra cık qid ohh ne qzL
king cheers
http://mrvgnc.yetkinforum.com

MELEK GİBİ KIZIMDIR ASLINDA=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BENİM ANNEM BİR MELEK