MrvGnc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MrvGnc

mrvgnc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Potter ve Melez Prens

YazarMesaj
sefagenc55
SAGO: Ben rapın ogluyum - CEZA : Benim öle bir oğlum yok
SAGO: Ben rapın ogluyum - CEZA : Benim öle bir oğlum yok
sefagenc55

Rep Gücü : 1

Harry Potter ve Melez Prens Empty
MesajKonu: Harry Potter ve Melez Prens   Harry Potter ve Melez Prens Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 1:45 pm

Harry Potter ve Melez Prens 1F152CB84ABF8E8B85CE437A7413F
Aşk, korku ve heyecan ve ortaya çıkmayı bekleyen büyük sırlar Harry Potter serisinin altıncı filminde sinemaseverleri bekliyor.

Yönetmen :David Yates
Oyuncular : Daniel Radcliffe (Harry Potter), Michael Gambon (Albus Dumbledore), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Julie Walters (Molly Weasley)
Tür : Dram / Fantastik
Yapım : ABD, 2009
Lord Voldemort’un dönüşünden cesaret alan Ölüm Yiyenler gerek Muggle gerek büyücüler dünyasını kasıp kavurmaktadırlar ve artık Hogwarts eskiden olduğu gibi güvenli bir liman değildir. Harry kalede yeni tehlikelerin kol gezdiğinden şüphelenirken, Dumbledore hızla yaklaştığını bildiği nihai savaş için onu hazırlamaya kesin kararlıdır. Valdemort’un savunmasını kıracak hayati öneme sahip bir bilgiye ulaşabilmek için Harry’nin yardımına ihtiyacı vardır; bu kritik bilgiye sahip tek kişi Hogwarts’un eski İksir Profesörü Horace Slughorn’dur. Bunun farkında olan Dumbledore, daha çok para, daha büyük bir ofis ve de ünlü Harry Potter’a ders verme fırsatı vaat ederek eski meslektaşını okula dönmeye ikna eder.
http://kanki55.forumup.com

1 sayfadaki 1 sayfası